0
Çalışan
0
Ton
Aylık Üretim
0
Zamanında Teslimat

1994 yılında kurulan firmamız 150 çalışanı, aylık 150 ton havlu, 500.000 metre bez dokuma üretimi ile Türkiye’mize üretim ve istihdam konusunda katkıda bulunmaktan onur duyar.

Hedefimiz; daha ileriye, daha güzeli ve daha kaliteliyi yakalamak,

Parolamız; Disiplin, doğruluk, düzen ve devamlılıktır.

Kaliteli kişisel eşya ürünlerini kendi bünyemizde bulundurarak, uygun fiyat ve yüksek kalite hizmetiyle müşterilerimize sunmaktayız. Sunduğumuz hizmetin kaliteli ve uygun fiyatta olması tercih edilme sebeplerimizden biridir. Bünyemizde bulundurduğumuz ürünlerin kaliteli markalardan oluşması ve bu markaların birçok yerde yüksek fiyatlarla satışa sunulmasının önüne geçerek daha uygun fiyatlarla müşterilerimize ürünleri sunuyoruz.

Fiesta tekstil olarak müşterilerimize en iyi kişisel eşyaları sunuyoruz. Sunduğumuz kişisel eşyaların içerisinde sadece kişinin kullanabileceği ve kişiye aitlik gösterecek tarzda ürünler bulunuyor. Havlu satın almak isteyen kullanıcılarımızın cinsiyetine göre modeller bulunuyor. Bu modeller kişiye aitlik göstereceğinden dolayı başkasının kullanmasına da engel oluyor. Bornoz çeşitlerinin en kalitelisi ve en uzun kullanım sunanları bünyemizde bulundurarak, müşterilerimizi kaliteyle tanıştırıyoruz.